Bekijk hier de Kampioenen van 2014 en de rest van de uitslagen voor de wisselbeker

 

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
13 december 2014
 
  KNHS-proeven        
1. Cindy Conneman Jarvid 188   L14
  Cynthia v.d. Horst Euro 184   L10
  Karen Langereis Riverdance 183   L10
  Sanne Teunisse Maddy 181   L10
1. Nathalie Wattimena Nico 191   B6
  Cleo Snippe PePe 177   B6
           
  Privé Junioren        
1. Djayna Folmer Andy 225 0 F10
2. Kelly Oosterbeek A Latino 219   F12
  Anique Meijerink Nico 217   F12
  Sanne Boelsums Thijs 212   F12
  Sanne Teunisse Max 209   F15
           
  Junioren        
1. Emma Canters Kylian 222   F7
  Joy Schoolderman Kylian 219   F8
           
  Senioren        
1. Yvette Smit Foxy 213   F15
  Mara Ruijter Foxy 212   F13
  Gladys v. Groenou Foxy 205   F14
1. Ellen Tesselaar Foxy 216   F11
  Amra Smajic Wendy 214   F11
  Eléonore Siteur Foxy 209 1 F10
1. Kim Bakker Duke 227   F3
  Ilona ten Haaf Furyo 226   F4
  Marijke de Wit Furyo 225   F3
  Candice Beekman Furyo 223   F7
1. Tamara v. Geijt Furyo 226   F1
           
  Privé Senioren        
1. Bionda Versluis Diablo 226   F6
  Jeroen ten Have Riverdance 220   F7
  Josee op ’t Ende Riverdance 219   F13
  Nikita Wattimena Diablo 217   F9
           
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
14 december 2014
 
  Pony's        
1. Emma Bruin Kasper 213   F9
2. Irene Baars Kasper 210,2   F9
  Ashley Oost Wendy 210   F9
  Anouk Langereis Peacock 210   F9
  Nikita Vriesman Nemo 207   F9
           
1. Elyne v.d. Berg Aladdin 220   F8
  Angelina v. Scherpenzeel Wendy 216   F8
  Britte v.d. Tooren Wendy 212   F8
           
1. Cassidy Schreuder Wendy 224   F7
2. Britt Schnellenberg Fairytale 218   F7
  Debbie Tuik Wendy 211   F7
  Jazzlin Schenk Goldfever 207   F7
  Femke Dokter Kylian 207   F7
  Tis Coster Wooki 205   F7
           
1. Sam Brondsema Wendy 216,2   F5
2. Tessa de Jager Aladdin 216   F5
3. Mandy Krabbe Kylian 215   F5
4. Megan v.d. Aa Nemo 213   F5
4. Brigit Sluiter Nemo 213   F5
4. Jessie van Leur Magic 213   F5
5. Kris Makelaar Kasper 212   F5
  Jasper v.d. Hammen Nemo 211   F5
  Joyce Boon Wendy 210   F5
  Jacky Bakker Kasper 207   F5
  Natascha Louwe Goldfever 207   F5
  Nienke v.d. Hammen Fairytale 206   F5
  Esmé Frinks Magic 204   F5
  Jona Kikkert Wooki 203   F5
  Sabine v.d. Berg Kasper 203   F5
  Julia v. Gemert Nemo 202   F5
           
1. Noah Oud Goldfever 216 al F4
  Suzanne Bosma Wooki 213   F4
  Kaya Kikkert Fairytale 209 3 F4
           
1. Nicky Hofland Wendy 215   F6
2. Alicia Coenraads Goldfever 214   F6
  Floor Schenk Kasper 212 0 F6
  Jamilla Ribeiro Nemo 212   F6
  Meghan de Boer Wendy 212 2 F6
  Cindy ten Have Goldfever 210   F6
  Suzanne de Wit Punky 209   F6
           
1. Ivy-Jane ten Haaf Fairytale 219   F3
2. Rayek Dehne Aladdin 217   F3
  Esmee Bornebroek Wendy 214   F3
  Sabine Teerenstra Goldfever 212   F3
  Senne Bax Kasper 211   F3
           
1. Noëlle Lebbe Goldfever 226 0 F2
2. Pleun de Wit Kasper 226 0 F2
3. Nina Guichelaar Fairytale 225 0 F2
3. Serona Topsvoort Nemo 225 0 F2
3. Yaëla Lobbes Goldfever 225 0 F2
  Anne Lynn Selderbeek Kasper 223 0 F2
  Rosalee v.d. Zon Goldfever 224 0 F2
  Eileen v.d. Berg Aladdin 223 0 F2
           
1. Annelou Hulsker Aladdin 229   F1
2. Silke Dokter Goldfever 226   F1
2. Ramon v.d. Vlis Aladdin 226   F1
  Lotte Hulsker Goldfever 225   F1
  Rowena Mulder Aladdin 224   F1
  Danique Bol Kasper 223   F1
           

 

 

 

 


Laatste update: 17 maart 2015 19:27
© M. van Trierum 2006