De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

STARTLIJST BIXIEPROEVEN
4 oktober 2020
       
- ALLE CORONAMAATREGELEN BLIJVEN VAN KRACHT, ZIE DE MAIL
- NIEUWE RICHTLIJN: DE FOYER MOET DICHT BLIJVEN.
- 1 OUDER MAG BIJ DE POORT HET KIND HELPEN, ZSM NA DE PROEF
   DIPLOMAUITREIKING
- MAX. 3 IN DE STAL WACHTEN
       
12.00uur Emily van Tienderen Kane    
Jodi Huibers Magic    
Esmee Straatman Maxi    
  Robine Sanders Kane    
12.30 uur Esmee Rellum Magic    
Sophie Blokmaker Maxi    
Tiyara de Graaf Kane    
  Lateysha Ramada Magic    
  Chelsea Bakker Maxi    
       
13.00 uur Vajen Jangali Kane    
Sephora Spruit Magic    
  Femke Schilder Maxi    
Jody Raar Kane    
13.30 uur Sanne Schilder Nemo    
Elanora de Boer Nienke    
  Shayenne Eyi Goldfever    
Macey Raar Nemo    
  Anna Oosterman Nienke    
       
14.00 uur Caylee van Hilst Goldfever    
  Eva Wilkens Nemo    
Louisa Jade Striet Nienke    
Nova Tol Goldfever    
14.30 uur Carice Roskam Nemo    
  Fay Clements Nienke    
Belle Elema Goldfever    
Tessa Zandbergen Nienke    
Roxy Bronk Goldfever    
Zoe Folmer Floortje    
       
       

 

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
26 september 2020
           
pl naam paard/pony pnt x proef  
KNHS-proeven          
1. Nathalie Wattimena Lex 191   M15  
Serena Kemper Iru 181,5   B3  
Carlijn Brouwers Q 164,5   B3  
           
Privépaarden junioren          
1. Britte v.d. Tooren Angie 233   F13 2
Cailinn v. Hoorn Anouk 231   F10 2
Debbie Tuik Gammie 229   F12 2
           
1. Indy Kiers Pino 243 2 F04 3
Jula Wilms Prince 233 1 F06 3
Quincey Buurman Peacock 222   F07 3
           
Privépaarden senioren          
1. Josee op ’t Ende Esprit 231   F19 1
           
1. Sophie Rohaan Prince 235   F16 1
Nikita Niszen Cha Cha 219   F11 1
           
1. Priscilla Pruis Arcas 232   F05 2
Daniëlle Kiers Pino 223 0 F04 3
Inge Mulder Winner 221   F06 2
           
Manegepaarden junioren          
1. Elyne v.d. Berg Mika 238,2 0 F12 3
Suzanne Bosma Sylvester 238   F11 3
           
Britt Schnellenberg Gipsy 215   F08 HC
           
1. Danique Hulst Amber 237   F03 2
Britt Geelen Saffira (ep) 220   F03 1
           
1. Kyra van Ginneke Amber 241   F01 1
           
Manegepaarden senioren          
1. Irene Baars Sylvester 230   F16 3
Monique van Trierum Mika 225   F15 3
Maud Meeldijk Ashley 213   F11 3
           
1. Samantha Vlieger Andrew 235   F06 2
2. Kim Bakker Kylian 227   F07 2
Jennifer Darphorn Gipsy 214   F06 1
Anne Gerssen Andrew 213   F05 3
Gerda Lion Mika 205 al th F06 3
           
1. Joany Vermeer Denzel 241   F03 3
Ruud Talens Mika 234   F03 3
           
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
27 september 2020
pl naam paard/pony pnt x proef  
Manegpony's          
1. Lotta Hulsker  Ashley 224   F09 2
           
1. Lisanne Verweij  Ashley 223   F06 1
Ruby Martina  Levi 220   F06 1
Aileen Marees  Signorita 216 2 F06 3
           
1. Faye Krigee Signorita 223,2   F05 1
Marike de Kruijs Ashley 223   F05 2
Isabella den Hartog  Peacock 222   F05 2
           
1. Sarah Blom Nemo 235 1 F02 2
2. Reza Borst Maxi 229 0 F02 2
3. Nicole Swart Nemo 223   F02 1
Sarah van Tienderen Kane 222 0 F02 2
Anna ten Berg Kane 222 1 F02 2
Sam Kingma Nienke 222   F02 1
Roos Smidts Nienke 220 0 F02 2
           
1. Eva Wilkens Maxi 228   F01 1
2. Gilaivy Hoogendijck Maxi 226   F01 1
3. Lotte v.d. Westelaken Goldfever 225   F01 1
Tessel Toersen Levi 225   F01 1
4. Myrthe v.d. Hoek Goldfever 224   F01 1
5. Sienna Filmer Maxi 222   F01 1
Zoey Zoons Kane 221   F01 2
Fiene de Leeuw Maxi 221   F01 2
Sophie Burchartz Goldfever 218   F01 1
Jasmijn Straatman Kane 218   F01 1
Julia Spandaw Goldfever 217   F01 1
Jayden Filmer Nienke 217   F01 1
Yuna Bastiaans Kane 216   F01 1
Febe de Haas Kane 215   F01 1
           
1. Daimy de Wijn Maxi 233   F03 2
2. Isolde van Geel Warenzo (ep) 229   F03 1
3. Djulin Oele Warenzo (ep) 225   F03 1
4. Guusje v.d. Meulen Ashley 224   F03 2
Feline Sanderse Kane 222   F03 1
Cleopatra Spruit Goldfever 222 0 F03 1
Tatiana Carvalho Nemo 219   F03 2
Daimy Rullens Kane 219   F03 1
Jasmijn v.d. Walle Nienke 215   F03 1
Dylara Meist Kane 213   F03 1
           
           

 

 

 

 

De kampioenen en uitslagen van 2019; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2019; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2019; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2019; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2019; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2018; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidswedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 01 oktober 2020 21:30
© M. van Trierum