De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

De kampioenen van 2018 kun je hier bekijken, evenals de rest van de wisselbekeruitslagen

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
8 december 2018
naam paard/pony pnt th proef

x

 
KNHS-proeven            
1. Sophie Rohaan Mondy 198,5   B5    
Gladys v. Groenou Daan 197   L9    
Emma Bruin Maxima 195   B5    
             
Privépaarden senioren            
1. Inge Mulder Winner 241 0 F4 3  
2. Josee op 't Ende Vialli 240   F17 1  
Stephanie Sterk Briljant 230   F7 3  
Daphne Slikker Winner 223   F10 1  
Nikita Niszen Cha Cha 199   F10 1  
             
Privépaarden junioren            
1. Quincey Buurman Alex 233   F5 3  
Sam Brondsema Eyecatcher 230 0 F8 3  
Britte v.d. Tooren Angie 229   F11 3  
Elyne v.d. Berg Pino 224   F11 3  
             
Manegepaarden junioren            
1. Suzanne Bosma Sylvester 235   F10 1  
Irene Baars Peacock 224   F15 1  
Jacky Bakker Mika 222   F6 1  
             
Manegepaarden senioren            
1. Monique van Trierum Mika 221   F14 1  
Roberta Appiah Mika 203   F16 3  
             
1. Deborah Corstanje Sylvester 233   F8 2  
Marga van Hemelaar Foxy 223   F7 1  
             
1. Kim Bakker Kylian 231   F5 3  
Rochelle Oosterbeek Denzel 227   F5 2  
Gerda Lion Amber 204   F5 3  
             
1. Joany Vermeer Foxy 243   F3 2  
Jennifer Darphorn Mika 237   F4 2  
Annette Kellner Amber 232   F4 1  
             
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
9 december 2018
naam pony pnt theorie proef

x

 
Manegepony’s            
1. Tessa de Jager Nienke 219 0 F10 3  
Britt Schnellenberg Kasper 213   F12 2  
             
1. Robin Goedel Wendy 223   F8 1  
Julia v. Gemert Wooki 221 0 F8 3  
             
1. Eileen v.d. Berg Kasper 221 0 F7 1  
Danique Bol Kasper 220   F7 3  
Lotta Hulsker Wendy 219   F7 3  
             
1. Aileen Marees Nienke 227   F5 2  
Melina Bagourda Wendy 220   F5 2  
Sabine v.d. Berg Wooki 217 2 F6 3  
Fay v. Brandenburg Wendy 216   F5 2  
             
1. Lisanne Verweij Maxi 230   F4 2  
2. Ruby Martina Kane 225   F4 2  
3. Jula Wilms Mikey 221 2 F4 3  
Zoë Straatman Wendy 220 0 F4 3  
Lisanne Hagenbeek Maxi 220 2 F4 3  
Faye Krigee Nienke 217   F4 1  
Kim Dronkers Goldfever 215 2 F4 3  
Maya de Ruiter Peacock 215 1 F4 3  
Bo Hernandez Wendy 213   F4 1  
             
1. Marike de Kruijs Maxi 225   F3 3  
Danique Vorwald Mikey 221   F3 3  
Anne Bijker Wooki 220   F3 2  
Indy Kiers Nienke 218   F3 3  
             
1. Lynn Prikken Alex 228   F1 2  
2. Nathalia Kroon Maxi 225   F1 1  
Daimy de Wijn Wooki 220   F1 2  
Roos Smidts Goldfever 219   F2 1  
Tatiana Carvalho Aladdin 219   F1 1  
Isolde van Geel Kane 217   F1 2  
             
             

 

 

De uitslagen van de vaardigheidswedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 11 december 2018 22:39
© M. van Trierum