De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

De kampioenen van 2018 kun je hier bekijken, evenals de rest van de wisselbekeruitslagen

 

 

             
STARTLIJST FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
29 juni 2019
             
    Alle privéruiters buiten inrijden      
    Aanvang: 17.00 uur        
    KNHS proef        
L7   1. Gladys v. Groenou Daan      
             
    Privé junioren        
F12 2 2. Britte v.d. Tooren Angie      
F10 3 3. Megan v.d. Aa Wilson      
F7 3 4. Eileen v.d. Berg Cacharel      
F6 2 5. Quincey Buurman Alex      
F4 2 6. Indy Kiers Pino      
             
    Privé senioren        
F10 1 7. Nikita Wattimena Cha Cha      
F8 2 8. Stephanie Sterk Briljant      
F5 2 9. Inge Mulder Winner      
F4 2 10. Priscilla Pruis Gabber      
F4 2 11. Daniëlle Kiers Pino      
             
    Inrijden ca 18.30 – 18.45 uur        
    Manege junioren        
F15 3 12. Irene Baars Sylvester      
F12 2 13. Elyne v.d. Berg Mika      
F5 1 14. Laura Peer Foxy      
F10 3 15. Suzanne Bosma Sylvester      
F5 1 16. Lynn Peer Mika      
             
    Privé junior        
F11 3 17. Debbie Tuik - laat Gammie      
             
    Inrijden ca. 19.15 – 19.30 uur        
    Manege senioren        
F18 1 18. Josee op ’t Ende Mika      
F17 2 19. Yvette Smit Foxy?      
F14 3 20. Monique van Trierum Mika      
F7 2 21. Marga Hemelaar Foxy      
F6 2 22. Kim Bakker Kylian      
F6 1 23. Gerda Lion Foxy      
F5 1 24. Jennifer Darphorn Mika      
F5 2 25. Samantha Vlieger Denzel      
F4 3 26. Hester Kraak Amber      
F3 3 27. Elsa Zwart Mika      
F4 2 28. Ilona Hengefeld Foxy      
F3 3 29. Anne Bijker Mika      
F1 2 30. Orrine Luijcks Foxy      
F1 2 31. Irene Kragten Amber      
             
             
STARTLIJST FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
30 juni 2019
Alle genoemde tijden zijn richttijden, wees zeker 30 minuten van te voren aanwezig
    Inrijden 09.45 tot 10.00 uur        
    Aanvang: 10.00 uur        
    Manegepony’s        
F8 2 1. Lotta Hulsker Maxi      
F6 1 2. Melina Bagourda Peacock      
F8 2 3. Danique Bol Maxi      
             
F5 1 4. Ruby Martina Serena (ep)      
1 5. Lisanne Verweij Nemo      
2 6. Jula Wilms Mikey (ep)      
2 7. Kim Dronkers Nienke      
3 8. Aileen Marees Wooki      
             
F4 2 9. Marike de Kruijs Maxi      
11.00 1 10. Karlijn Bruin        
2 11. Danique Vorwald Signorita      
             
F3 1 12. Fenna Hekking Wooki      
             
F2 2 13. Roos Smidts Signorita      
1 14. Tatiana Carvalho Nemo      
1 15. Evi Kragten Maxi      
1 16. Isolde van Geel Kane      
12.00              
F1 2 17. Daimy Rullens        
1 18. Reza Borst Aladdin      
2 19. Dylara Meist        
2 20. Zoë Haak Kane      
2 21. Guusje v.d. Meulen Maxi      
2 22. Jasmijn vd. Walle Kane      
2 23. Djulin Oele Mikey (ep)      
2 24. Jazzmae de Vos Kasper      
1 25. Sarah v. Tienderen Goldfever      
2 26. Feline Sanderse Kasper      
1 27. Venna Corstjens Nemo      
1 28. Nicole Swart Kasper      
             
Alle genoemde tijden zijn richttijden, wees zeker 30 minuten van te voren aanwezig
             

 

 

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2019; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2018; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidswedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 25 juni 2019 21:42
© M. van Trierum