De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

De kampioenen van 2018 kun je hier bekijken, evenals de rest van de wisselbekeruitslagen

 

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
29 juni 2019
pl naam paard/pony pntn proef x th  
KNHS proef            
1. Gladys v. Groenou Daan 197,5 L1      
             
Privé junioren            
1. Debbie Tuik Gammie 235 F11 3    
Megan v.d. Aa Wilson 228 F10 3 1  
Britte v.d. Tooren Angie 220 F12 2    
             
1. Quincey Buurman Alex 234 F6 2    
Indy Kiers Pino 230 F4 2    
Eileen v.d. Berg Cacharel 211 F7 3    
             
Privé senioren            
1. Stephanie Sterk Briljant 240 F8 2    
Nikita Wattimena Cha Cha 224 F10 1    
             
1. Daniëlle Kiers Pino 246 F4 2    
Inge Mulder Winner 232 F5 2    
Priscilla Pruis Gabber 228 F4 2    
             
Manege junioren            
1. Suzanne Bosma Sylvester 230 F10 3 0  
Irene Baars Sylvester 226 F15 3    
Elyne v.d. Berg Mika 225 F12 2    
             
1. Laura Peer Foxy 238 F5 1    
Lynn Peer Mika 215 F5 1    
             
Manege senioren            
1. Monique van Trierum Mika 228 F14 3    
Yvette Smit Mika 224 F17 2    
Josee op ’t Ende Mika 221 F18 1    
             
1. Jennifer Darphorn Mika 239 F5 1    
2. Kim Bakker Kylian 236 F6 2    
Marga Hemelaar Foxy 234 F7 2    
Samantha Vlieger Denzel 226 F5 2    
Gerda Lion Foxy 215 F6 1    
             
1. Anne Bijker Mika 245 F3 3    
Elsa Zwart Mika 238 F3 3    
Ilona Hengefeld Foxy 227 F4 2    
Hester Kraak Amber 221 F4 3 4  
             
1. Orrine Luijcks Amber 233 F1 2    
Irene Kragten Amber 224 F1 2    
             
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
30 juni 2019
             
Manegepony’s            
1. Danique Bol Maxi 226 F8 2    
Lotta Hulsker Maxi 223 F8 2    
Melina Bagourda Peacock 216 F6 1    
             
1. Aileen Marees Wooki 227 F5 3    
2. Jula Wilms Mikey (ep) 223 F5 2    
Lisanne Verweij Nemo 221 F5 1    
Ruby Martina Serena (ep) 217 F5 1    
Kim Dronkers Nienke 216 F5 2    
             
1. Fenna Hekking Wooki 222,2 F3 1    
Marike de Kruijs Maxi 222 F4 2    
Karlijn Bruin Maxi 220 F3 1    
Danique Vorwald Signorita 217 F4 2    
             
1. Tatiana Carvalho Nemo 231 F2 1    
Isolde van Geel Kane 228 F2 1    
Evi Kragten Maxi 223 F2 1    
Roos Smidts Signorita 220 F2 2 0  
             
1. Reza Borst Aladdin 232 F1 1    
2. Guusje v.d. Meulen Maxi 231 F1 2    
3. Jasmijn vd. Walle Kane 230 F1 2    
4. Feline Sanderse Kasper 225 F1 2    
5. Zoë Haak Kane 224 F1 2    
5. Venna Corstjens Nemo 224 F1 1    
Jazzmae de Vos Kasper 223 F1 2    
Nicole Swart Kasper 223 F1 1    
Daimy Rullens Aladdin 220 F1 2    
Djulin Oele Mikey 219 F1 2    
Dylara Meist Wooki 215 F1 2    
Sarah v. Tienderen Goldfever 213 F1 1    
             
             

 

 

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2019; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2018; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidswedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2018; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 30 juni 2019 15:33
© M. van Trierum