De uitleg over de wisselbekerpunten kun je hier bekijken

 

De uitslagen van het Kerstconcours 2017 kun je hier bekijken

 

STARTLIJST BIXIEWEDSTRIJD
3 juni 2018
           
Aanvang 12.00 uur        
           
12.00 A1 Priscilla Breed Aladdin  
  A1 Sarah v Tienderen Kane  
12.15  A1 Julia Ott   Aladdin  
  A1 Irma Zandstra Gizmo  
12.30 AA1 Reza Borst Kane  
  AA1 Tatjana Carvallo Aladdin  
12.45 AA1 Joy Bootsman Kane  
  AA1 Guusje vd Meulen Gizmo  
13.00 AA1 Jildau Boonstra Kane  
  AA1 Zoë Folmer Magic  
13.15 AA1 Jasmijn vd Walle Kane  
  AA1 Anna ten Bergen    
13.30 AA1 Puck Mol   Aladdin  
           
           
Bijschrijvingen zijn nog mogelijk, graag zsm. doorgeven
           
Zorg dat je op tijd aanwezig bent, zeker 20 minuten van te voren
           
           

 

 

UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
24 maart 2018
KNHS-proeven   punten proef x theorie  
1. Marijn de Wit Jazz 196 M19      
Sanne Teunisse Creasure 194,5 L9      
Sophie Rohaan Mondy 179,5 B5      
             
Privépaarden junioren            
1. Megan v.d. Aa Briljant 223 F9 3    
Elyne v.d. Berg Pino 208 F11 2    
Emma Bruin Falco 199 F11 3    
             
1. Quincey Buurman Alex 223 F5 1 2  
             
Privépaarden senioren            
1. Astrid v.d. Park Monty 236 F14 2    
Jessie van Leur Jazz 232 F9 1    
Nikita Niszen Davino 200 F9 3    
             
1. Inge Mulder Winner 237 F3 3    
Stephanie Sterk Briljant 231 F6 3 1  
             
Manegepaarden junioren            
1. Irene Baars Peacock 228 F14 1    
Britte v.d. Tooren Denzel 225 F11 2    
Angelina v. Scherpenzeel Sjors 223 F11 3    
             
1. Suzanne Bosma Denzel 234 F9 1    
Debbie Tuik Max 223 F10 3 2  
Sam Brondsema Foxy 221 F8 1    
             
Manegepaarden senioren            
1. Roberta Appiah Sjors 231 F15 3    
Yvette Smit Sjors 228 F16 3    
Josee op ’t Ende Sjors 221 F16 3    
             
1. Deborah Corstanje Denzel 234,2 F7 2    
2. Marga Hemelaar Foxy 234 F6 1    
Daphne Slikker Denzel 226 F9 1    
Shanna Kooij Sjors 221 F7 2    
Gerda Lion Foxy 197 F5 3    
             
1. Kim Bakker Kylian 238 F4 3 0  
Rochelle Oosterbeek Max 231 F4 2    
Abbey Vente Foxy 228 F4 1    
Jacob Sander Max 226 F4 2    
             
1. Annette Hulsker Amber 242 F3 1    
Jennifer Darphorn Amber 233 F3 3    
Daniëlle Kiers Foxy 225 F3 1    
             
UITSLAGEN FNRS DRESSUURWEDSTRIJD
25 maart 2018
Manegepony’s   punten proef x theorie  
1. Robin Goedel Nienke 216 F7 2    
Britt Schnellenberg Gizmo 215 F11 2    
Tessa de Jager Wendy 215 F9 3    
             
1. Lotta Hulsker Kane 218 F6 3 4  
2. Anne-Lynn Selderbeek Nemo 217,2 F6 2    
Danique Bol Wendy 217 F6 3 2  
Aileen Marees Wendy 215 F5 1    
Serona Topsvoort Gizmo 211 F5 2    
Eileen v.d. Berg Wendy 210 F6 1    
             
1. Zoë Straatman Kane 228 F4 1    
Melina Bagourda Wendy 227 F4 2    
Lieke Bot Nemo 223 F4 1    
Fay v. Brandenburg Wendy 217 F4 2    
             
1. Jula Wilms Mikey 223 F3 3    
2. Lisanne Verwey Kane 221 F3 2    
Lisanne Hagenbeek Goldfever 219 F3 3    
Maya de Ruiter Wendy 216 F3 3    
Bo Hernandez Goldfever 216 F3 1    
Faye Krigee Kane 215 F3 1    
Ruby Martina Fairytale 214 F3 2    
             
1. Danique Vorwald Andy 234 F2 2 2  
Indy Smeets Wooki 218 F2 2 1  
             
1. Indy Kiers Kane 225 F1 1    
2. Fenna Hekking Aladdin 219 F1 1    
Pien Oosterman Aladdin 216 F1 2    
Shanty Okkerse Wooki 216 F1 1    
Tess Oosterman Aladdin 215 F1 1    
             
             

 

 

 

De kampioenen en uitslagen van 2017; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven op 25 juni en 12 november 2017; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2017; klik hier

 

De kampioenen van 2016; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2016; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2015; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

De uitslagen van de vaardigheidsproeven 2015; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2015; klik hier

 

De kampioenen en uitslagen van 2014; klik hier

De uitslagen van de vierde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de derde onderlinge wedstrijd; klik hier

De uitslagen van de tweede onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

De uitslagen van de eerste onderlinge wedstrijd 2014; klik hier

 


Laatste update: 01 juni 2018 13:01
© M. van Trierum